KONST / Litografier / Färglitografi 12422054
nr 1242 2054
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Prins och Prinsessa. Signerad, numrerad 639/1290. Motivet: 53x40 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:31:24
9/3 08:12:34
18 mar
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm